Obchod +420 724 321 433      Výroba +420 724 506 993
info@smapro-design.com

VETTronic

VETTronic

hydroterapeutická vana pro psy

Náš výrobní program také zahrnuje vlastní produkt – VETTRONIC. Jedná se o technologii určená k hydroterapii zvířat zejména psů.

Více o VETTronic

Ultrazvukové svařovací stanice

UZ svařovací stanice patří k hlavním částem našeho portfolia. Vyrobili jsme již několik stanic pro nýtování a spojování pohledových plastových sestav. Spojení ultrazvukem je dosaženo převedením energie do vysokofrekvenčního mechanického pohybu (vibrace). Tento mechanický pohyb společně se sílou působící na materiál vytváří teplo v místě kontaktu. Díky tomuto teplu se daný materiál začne v kontaktním bodu tavit a vytvoří pevné molekulární spojení. 

Naše stanice jsou řízeny systémem Siemens SIMATIC a pohony svařovacích nástrojů jsou komplexně pneumaticky či elektricky regulovány. Na přání stanice vybavíme kamerovou kontrolou správnosti provedené operace, značením správných dílů, čtečkami 1D,2D kódů /RFID, či přípravou pro komunikaci s nadřazeným serverem (track&trace systémem).

Tepelné svařovací stanice – HOT STICK

Stanice tepelného svařování s technologií hot stick/hot stamp patří k hlavní částem našeho portfolia. Vyrobili jsme již několik stanic určených k vytvoření tvarových i pevnostních svarů pohledových plastových sestav. Řešíme úlohy pro krátký čas cyklu i vysokou pevnost svaru. 

Naše stanice jsou řízeny systémem Siemens SIMATIC a pohony svařovacích nástrojů jsou komplexně pneumaticky regulovány (FESTO). Na přání stanice vybavíme kamerovou kontrolou správnosti provedené operace, značením správných dílů, čtečkami 1D,2D kódů /RFID, či přípravou pro komunikaci s nadřazeným track&trace systémem.

Kamerové a kontrolní stanice

Kontrolní stanice a kamerová stanoviště patří k hlavním částem našeho portfolia. Vyrobili jsme již několik stanic pro nejrozličnější aplikace. Používáme špičkovou senzoriku (SICK, KEYENCE), kamerové senzory (COGNEX, KEYENCE), kamery (COGNEX, KEYENCE) v kombinaci s IR přísvitem.

Vyřešíme prakticky všechna běžná zadání. Umíme kontrolovat pozici, přítomnost komponent, detekovat lepení fólie, správnou montáž, kontrolovat celistvost či porušení. Integrujeme pro vás vždy to správné řešení. Nahradíme mnoho jednoúčelových čidel jedinou 5Mpx kamerou. Poradíme si s odlesky, detekcí černých komponent na černém pozadí i jinými výzvami.

Pro nejnáročnější úlohy s velkou množinou proměnných integrujeme nejmodernější metodu v průmyslu: VIDI systém – princip neuronové sítě.

Montážní stanice a přípravky

Stanice určené pro kompletaci a montáž patří k hlavním částem našeho portfolia. Vyrobíme pro vás jak jednoduché přípravky pro ruční osazení / smontování sestavy operátorem, tak komplexní plně automatizované stanice či linky určené ke klipování, lisování, tvarování, šroubování, svařování výrobků či jiné operace včetně následné kontroly.

Na přání vybavíme technologii kamerovou kontrolou správnosti provedené operace, značením správných dílů, čtečkami 1D,2D kódů/RFID, či přípravou pro komunikaci s nadřazeným track&trace systémem.

Manipulátory / Třídící linky a Dopravníkové systémy

Pro potřeby transportu produktu a jeho automatizované manipulace případně třídění (výrobek, palety, obalový materiál, atd.) nabízíme řešení na míru dle konkrétního zadání.

Balící stroje

Mezi naše realizované projekty patří výroba balící linky pro kartonování popisovačů. Zcela automatizovaná linka zajišťuje navedení a zabalení popisovačů do papírové krabičky, kontrolu na průběžné váze, kontrolu přítomnosti a správnosti etikety, automatické sortování OK a NOK kusů a skupinové balení.

Robotická pracoviště

Budoucností automatizace průmyslové výroby jsou jednoznačně robotické stanice anebo kolaborativní roboti, kteří mohou spolupracovat s vašimi operátory. Použití robotů je široké a universální. Pro zefektivní vaší výroby navrhneme a dodáme robotické pracoviště sloužící k manipulaci, pick&place, lepení, měření nebo montáži.

Spolupracujeme s předními dodavateli robotické techniky – společnostmi Staübli, ABB, Omron (coboti) a UR.

Převíjecí stroje

Mezi naše realizované projekty patří linka pro impregnaci a sušení příze pro výrobu horolezeckých lan. Linka byla realizována pro zvýšení efektivity výroby, kdy v objemu zpracované příze překonává nahrazovaný stroj čtyřnásobně.

Testovací zařízení / leak testery

Mezi naše realizované projekty patří zařízení pro testování olejových čerpadel a CO2 kompresorů.

Tester olejových čerpadel:

Kompaktní stanice s 2 nezávislými pracovišti pro komplexní výstupní test olejových čerpadel. Ověření otáček výkonu, pracovního tlaku, teploty a průtoku v obou směrech rotace. Řízení systémem Siemens SIMATIC.

Test těsnosti:

Nádrž pro optické testování těsnosti kompresorů usazená do betonové jímky. Pojízdný rám pro snadnou manipulaci s kompresorem. Vyhodnocení testu prostřednictvím záznamu IP-kamery přenášeného na vzdálené pracoviště.

Pro testování těsnosti uzavřených výrobků spolupracujeme s renomovaným výrobcem ATEQ.

3D tisk

3D tisk je odpovědí na mnoho dříve nerealizovatelných zadání. Disponujeme pěti tiskárnami Prusa Mk3. Pokud nebudou plně vytíženy prací na našich vlastních projektech, rádi vám poskytneme možnosti tisku dle vámi dodaných 3D modelů.

VETTRONIC

Náš výrobní program také zahrnuje vlastní produkt – VETTRONIC. Jedná se o technologii určená k hydroterapii zvířat zejména psů.

Více